BTLock AAP Bioimplants Cumdente EMS - in construction Tutogen Ghimas DMG

ICX-Reference

MUDr. Radomil Schreiber
ICX mini – pro mne číslo jedna mezi miniimplantáty. Všechny výhody miniimplantátu, bez jeho nevýhod. Vyměnitelné retenční zařízení, 3 různé slizniční výšky, možnost kuličkové nebo “locator” patrice. Možnost uzavřeného hojení, možnost použití masivního abutmentu. Zavádím minimplantáty 15 let, vyzkoušel jsem několik systémů, ale až ICX mini splnil všechny mé požadavky.

 


 

MUDr. Patrik Prachár
Ph.D., FN u sv. Anny v Brně
Kvalitní zpracování a servis, výrobce Německo. Finanční stránka nezatěžující pacienta ve srovnání s jinými typy implantátů.
Široký rozsah indikací s ohledem na průměry od 2,9 po 4,8mm včetně keramických implantátů. Užití implantátů s kotvením bez šroubení, tedy přenos dostatečně velkou plochou zabraňující vstupu bakterií. Využití Active systému pro okamžitou implantaci. Tento systém je unikátní nejen svým zaváděním, ale především 5x nižší cenou než u tzv. renomovaných implantátů. Zavádění dle přesného chirurgického protokolu bez zjevné traumatizace kosti. Široký rozsah užití digitální technologie pro plánování – otevřený systém.

 


 

Dr. Ivan Tresnak
Na ICX prémiovém systému mne učarovala fascinující inovativní síla firmy Medentis, stejně jako cenové fair play. Mimo skutečnost, že došlo v několika případech ke snížení cen, firmu vyznamenává absolutní cenová stabilita od zavedení systému na trh před 13 lety. Na tvrdě kalkulovaném trhu dentálních implantátů, a především u prémiových systémů, které investují do základního výzkumu a do klinických studií, je to absolutně ojedinělý jev.

 


 

MUDr. Edgar Oganessian
Ph.D. ProfiDent – stomatologické centrum
Implantologický systém ICX od německo-švýcarského výrobce Medentis Medical nabízí velice kvalitní implantáty jak z hlediska fixtury, tak z hlediska protetických komponent. Je to velmi propracovaný a dynamicky se vyvíjející systém, který umožňuje či dokonce nutí každého implantologa se neustále rozvíjet a držet krok s moderní implantologií. Různé typy fixtur,  jak po stránce rozměrové, tak po stránce materiálové, umožňují využití těchto implantátů téměř u všech klinických případů. Rovněž bezkonkurenční cena dělá z tohoto systému jednoho z lídrů na evropském ne-li světovém trhu.

 


 

MUDr. Vadym Teleshman

Na základě úspěšných výsledků dlouholetého výzkumu, při kterém byly sledovány práce lékařů z různých zemí a také z mé vlastní zkušenosti, s používáním systému ICX po dobu více než 1,5 roku, mohu s jistotou říci, že tento systém si zaslouží velikou pozornost. Mezi jeho hlavní výhody patří například:
Nejmodernější hydrofilní povrchový typ SLA
Pravítko s různými velikostmi: průměr ICX implantátů se pohybuje v rozmezí od 2,9 do 4,8 mm a délka je od 6,5 do 15 mm.
Vysoká primární stabilita a vynikající ukazatele kvality a načasování osteointegrace.
Jedná se o dobrý nástroj pro klinického lékaře poskytující maximální pohodlí pro chirurga implantologa.
Poté, co jsem navštívil ústředí Medentisu v Německu, se stal navigační systém Magellan nezbytnou součástí mé praxe. Pomáhá mi s větší jistotou při umísťování implantátů ve složitých klinických případech.

 


Kontakt

BIOMED PRAHA, s.r.o.

Pražská 636 / 5. května 16
Dolní Břežany
252 41 
Czech Republic

tel.: + 420 731 464 759
e-mail: info@biomed-praha.cz
web: www.biomed-praha.cz

Provozní doba:
pondělí - pátek; 8:00 - 15:00 hod.