BTLock AAP Bioimplants Cumdente EMS - in construction Tutogen Ghimas DMG

ICX-Reference

MUDr. Jan Paroulek, CSc.
Ústní, čelistní a obličejová chirugie, Olomouc
Systém ICX mohu po relativně krátké době hodnotit pouze po stránce chirurgické. V tomto ohledu naprosto předčil má očekávání. Chtěl bych vyzdvihnout především filozofii vrtání, kdy je pro každou tvrdost kosti určen konkrétní vrták. Pro výrobce je tak prioritou atraumatické vrtání a tedy i bezpečnost pro pacienta. Vzhledem ke geometrii vrtáku je velmi snadné i strojové zavádění. Výrobce navíc podporuje jejich včasnou výměnu příznivou cenou (cca 300,- Kč/ks).
K dispozici jsou také DrillStop zarážky pro zajištění přesné hloubky vrtu.
Moje první dojmy se systémem ICX jsou tedy veskrze pozitivní. I díky prvotřídnímu servisu ze strany Biomed Praha, jako výhradního dovozce, mohu tento systém s čistým svědomím doporučit všem kolegům, kteří hledají osvědčené řešení a bezpečnost pro pacienta. To vše navíc za velmi příznivou cenu.


MUDr. Radomil Schreiber
Heliodent, Havířov
ICX mini – pro mne číslo jedna mezi miniimplantáty. Všechny výhody miniimplantátu, bez jeho nevýhod. Vyměnitelné retenční zařízení, 3 různé slizniční výšky, možnost kuličkové nebo “locator” patrice. Možnost uzavřeného hojení, možnost použití masivního abutmentu. Zavádím minimplantáty 15 let, vyzkoušel jsem několik systémů, ale až ICX mini splnil všechny mé požadavky.

 


 

MUDr. Patrik Prachár, Ph.D.
FN u sv. Anny v Brně

Kvalitní zpracování a servis, výrobce Německo. Finanční stránka nezatěžující pacienta ve srovnání s jinými typy implantátů. Široký rozsah indikací s ohledem na průměry od 2,9 po 4,8mm včetně keramických implantátů. Užití implantátů s kotvením bez šroubení, tedy přenos dostatečně velkou plochou zabraňující vstupu bakterií. Využití Active systému pro okamžitou implantaci.
Tento systém je unikátní nejen svým zaváděním, ale především 5x nižší cenou než u tzv. renomovaných implantátů. Zavádění dle přesného chirurgického protokolu bez zjevné traumatizace kosti. Široký rozsah užití digitální technologie pro plánování – otevřený systém.

 


 

Dr. Ivan Tresnak
Sand in Taufers, Itálie, Praha
Na ICX prémiovém systému mne učarovala fascinující inovativní síla firmy Medentis, stejně jako cenové fair play. Mimo skutečnost, že došlo v několika případech ke snížení cen, firmu vyznamenává absolutní cenová stabilita od zavedení systému na trh před 15 lety. Na tvrdě kalkulovaném trhu dentálních implantátů, a především u prémiových systémů, které investují do základního výzkumu a do klinických studií, je to absolutně ojedinělý jev.

 


 

MUDr. Edgar Oganessian, Ph.D.
ProfiDent – stomatologické centrum

Implantologický systém ICX od německo-švýcarského výrobce Medentis Medical nabízí velice kvalitní implantáty jak z hlediska fixtury, tak z hlediska protetických komponent. Je to velmi propracovaný a dynamicky se vyvíjející systém, který umožňuje či dokonce nutí každého implantologa se neustále rozvíjet a držet krok s moderní implantologií. Různé typy fixtur,  jak po stránce rozměrové, tak po stránce materiálové, umožňují využití těchto implantátů téměř u všech klinických případů. Rovněž bezkonkurenční cena dělá z tohoto systému jednoho z lídrů na evropském, ne-li světovém trhu.

 


 

MUDr. Vadym Teleshman
DC Klamovka, Praha
Na základě úspěšných výsledků dlouholetého výzkumu, při kterém byly sledovány práce lékařů z různých zemí a také z mé vlastní zkušenosti, s používáním systému ICX po dobu více než 2 let, mohu s jistotou říci, že tento systém si zaslouží velikou pozornost. Mezi jeho hlavní výhody patří například:
– nejmodernější hydrofilní povrchový typ SLA
– vysoká primární stabilita a vynikající ukazatele kvality a načasování osteointegrace
– široká škála rozměrů: průměr ICX implantátů v rozmezí od 2,9 do 4,8 mm a délka od 4,9 do 15 mm
Jedná se o dobrý nástroj pro klinického lékaře poskytující maximální pohodlí pro chirurga implantologa. Poté, co jsem navštívil ústředí Medentis v Německu, se stal navigační systém Magellan nezbytnou součástí mé praxe. Pomáhá mně s větší jistotou při umísťování implantátů ve složitých klinických případech.


Kontakt

BIOMED PRAHA, s.r.o.

Pražská 636 / 5. května 16
Dolní Břežany
252 41 
Czech Republic

tel.: + 420 731 464 759
e-mail: info@biomed-praha.cz
web: www.biomed-praha.cz

Provozní doba:
pondělí - pátek; 8:00 - 15:00 hod.

Fakturační údaje:
BIOMED PRAHA, s.r.o.
Mojmírova 1370/14
140 00 Praha 4

IČ: 64939821
DIČ: CZ64939821