BTLock AAP Bioimplants Cumdente EMS - in construction Tutogen Ghimas DMG

Stoma

stoma

Precizní nástroje vyrobené v Německu

Vedeni „vášní pro dokonalost“, již 90 let produkujeme precizní dentální instrumenty v produkčním závodě v Liptingenu (jižní Německo). Inovativní produktové myšlenky, které jsou výsledkem přímého dialogu s důležitými referenčními partnery, jsou interně vyvíjeny, produkovány a umístěny na trh.

Produkty Stoma, orientované na výsledek a vysokou kvalitu, jsou v dentálním průmyslu znamenité a světově proslulé. Náš plně integrovaný, středně velký rodinný podnik, vedený již třetí generací, patří mezi vedoucí výrobce dentálních instrumentů.

Bohatá škála základních a speciálních nástrojů Stoma je doplněna šicími materiály a komplexním systémem pro organizování přípravy nástrojů.

V Německu, Francii a Belgii podporujeme naše zákazníky kvalifikovanými zdravotními produktovými poradci a prodáváme naše produkty přímo zubním praxím. Tato přímá intenzivní podpora je po desetiletí oceňována jak zubaři a parodontology, tak i zubními a maxilofaciálními chirurgy, plastickými chirurgy, nemocnicemi a univerzitami. V ostatních zemích je podpora dodávána specializovanými obchodníky.

Stoma = kvalita. Made in Germany.

 

Statement pana Dr. Třešňáka:

Stoma nástroje jsem pro sebe objevil zhruba před 30-ti lety. Dávno předtím, než je začala používat elita západoevropských parodontologů a implantologů. V současné době jsou to Prof. Khoury, Prof. Zucchelli, Prof Sculean, Prof. Roessler, Prof. Cichon, Dr. Steigmann a celá řada dalších známých kolegů, kteří dnes stojí za vývojem jednotlivých instrumentů či celých kitů.

Firma se tak etablovala na špičce výrobců OP instrumentů, především v oblasti mikrochirurgie. Přístup firmy k výrobě se za ta dlouhá léta nezměnil; většina instrumentů je zhotovena v manufakturní výrobě a zaručuje tím maximální životnost ve smyslu zachování iniciální přesnosti jednotlivých instrumentů.

Jeden příklad za všechny: můj první Sculeanův periodontálně plastický kit instrumentů má za sebou více než 10.000 sterilizačních cyklů. Všechny instrumenty jsou v dobrém stavu. Dnes mám v praxi tři takové kity. Každopádně jsem přesvědčen, že stojí za to zaplatit i vyšší cenu a dostat nástroj či instrument, který Vás pak bude provázet zbytek života.