BIOMED PRAHA Vám může nabídnout vysoce výkonný moderní implantační unit C-Sailor Pro od firmy COXO. Níže uvádím hodnocení tohoto unitu naším odborným poradcem MUDr. Třešňákem.

Tento implantační unit se vyznačuje vysoce výkonným bezkartáčovým motorem (150 W), výkonným točivým momentem (až 80 N/cm), vysoce účinnou strukturou čipu, velkou dotykovou přehlednou uspořádanou obrazovkou (parametry léčby jsou viditelné kdykoli) a snadnou obsluhou. Vestavěný vodovodní systém s malou velikostí, dobrým výkonem a pohodlným připojením  (přívod vody až na 150 ml / min).

Každá etapa implantace je nastavena tak, aby vyřešila únavné nastavování, včetně samostatného chladicího systému.

Chtěl bych poznamenat, ze především citlivost, přesnost a ovládaní přístroje během OP je zcela intuitivní, prakticky všechny funkce se spoušti a vypínají přes multifunkční pedálový vypínač , který  reaguje citlivě, precizně a okamžitě, čím lze dosáhnout aseptického provozu a neohrožuje tím sterilitu. to poskytuje maximální volnost rukojeti.

Funkci tohoto ovládače hodnotím jako vynikající, a to i ve srovnáni s motory vyšších cenových kategorii. 

Přistroj je dodávaný s praktickým robustním aluminiovým kufrem, který umožňuje jeho snadný transport. Sestaveni přístroje je velice rychle a snadné. Přistroj sestava jen z několika málo částí. Návod na sestaveni je přehledně uveden v přiloženém manuálu a nebo lze postup názorně shlédnout na https://www.youtube.com/watch?v=1ZmPvh8Kc4w.

Unit splňuje všechny mne známé technické požadavky, jako plnou sterilizovatelnost mikromotoru i kolínka. To disponuje výkonným světlovodem, který pomáhá soustředit se více na ošetřovanou oblast a zpřesnit chirurgii.

Vysoký jas LED světelný zdroj s jasem až 30000lux

 Povrch displeje je možno desinfikovat běžnými prostředky pro povrchovou desinfekci a ovládat během OP dotykově.

Ikony na přístroji jsou od firmy přednastavitelné, všechny hodnoty ale lze jednoduše a rychle přeprogramováním přizpůsobit na vaše potřeby. Irigace je čtyřstupňová, točicí moment jde do 80 N/cm.

Unit COXO teto generace je přístrojem dovedeným k maximální funkčnosti ve smyslu potřeb implantologického work-flow a poskytuje  lékařovi větší autonomii při práci.

Posouzení přístroje píši po 4 implantacích za sebou (unit je dodáván se 4 sety sterilních hadiček) a u mě zanechala obsluha a výkon implantogického unitu ten nejlepší dojem. Ke všemu pozitivnímu se přidává oslovující moderní design unitu. Pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce nebo přímo BIOMED PRAHA.

Implantační motor