Digitalizace je dnes běžnou součástí života a výjimkou není ani stomatologie a ortodoncie. Zhotovování digitálních rentgenových snímků a fotodokumentace je pro řadu praxí rutinní každodenní záležitostí. Dokumentační a pracovní modely jsou však ve většině stomatologických i ortodontických praxí stále zastoupeny pouze v sádrové podobě a jejich skladování s sebou nese velké prostorové i ekonomické nároky.

Intraorální skener dokáže nahradit klasický způsob otiskování a efektivně propojit dentální kliniky a laboratoře. Standardní export v STL formátu umožňuje stomatologům mít data okamžitě k dispozici pro ordinační („chair-side“) výrobu nebo spolupráci s jejich laboratoří i když je pacient stále ještě na křesle. Uživatelé CAD aplikací mohou data přímo importovat.Digitální modely nabízejí mnoho nových diagnostických i pracovních možností, navíc bez jakýchkoliv nároků na skladovací prostory. 3D skenery jsou praktickými pomocníky a pro pacienty příjemným komfortem. Rozšiřují a usnadňují odbornou komunikaci a jsou také prostředkem pro názornou demonstraci postupu a variant terapie pro konkrétního pacienta. V průběhu několika let se nepochybně stanou běžnou součástí většiny stomatologických praxí.

Tak jako ve všech moderních technologiích, platí i v digitalizaci dentální praxe, že pionýři na trhu prodávají za nadstandardní ceny. S tím jak, se technologie rozšiřuje, objevují se noví výrobci a konkurence ceny tlačí dolů. Do této kategorie nyní můžete vstoupit s produktem, který připravuje k uvedení na trh BIOMED PRAHA.  Jedná se o intraorální skener firmy LAUNCA. Launca DL-200P nabízí stejnou kvalitu a použití, jako skenery nejznámějších značek, avšak za přijatelnou cenu. 

Více informací získáte u našich obchodních zástupců, nebo přímo u BIOMED PRAHA. 

 

Intraorální skener