BTLock AAP Bioimplants Cumdente EMS - in construction Tutogen Ghimas DMG

Kompendium moderní implantologie, 20.9. 2019 – Brno

Srdečně zveme všechny zájemce o aktuální dění a nejnovější poznatky v aktuální implantologii na kompendium, které se bude konat v Brně v pátek 20.9. od 14.30 hodin.

Lektoři:
MUDr. Třešňák Ivan, Sand in Taufers, Itálie
MUDr. Prachár Patrik, PhD., Brno
MUDr. Tomáš Foustka, Mariánské Lázně
MUDr. Radomil Schreiber, Havířov
MUDr. Libor Berka, Brno
Dr. Vadym Teleshman, Praha


Pozvánka ve vyšším rozlišení ke stažení .pdf.

Akreditováno ČSK.
Počet kreditů: 5
Cena: 1500,- Kč

Místo konání: 
HOTEL OMEGA, Konferenční sál
Křídlovická 19b, Brno
www.hotelomega.eu

Kontakty pro přihlášení.


Abstrakt ke kompendiu:

Kompendium jako souhrn poznatků vědního oboru dentální implantologie je jako téma pro jedno seminární odpoledne ohromné sousto. Vzhledem ke skutečnosti, že obor implantologie produkuje nejvíce vědeckých studií ve stomatologii ročně, a to s velkým odstupem k ostatním podoborům, úkol téměř nerealizovatelný.

Nicméně, a právě proto je esenciální potřebou každého praktického zubního lékaře se pravidelně informovat o status présens nových poznatků v tomto oboru. Zachytit to podstatné z výměny know-how mezi průmyslem, univerzitami a praxí. V pravém okamžiku uchopit nabízené informace a budovat na konstrukci vlastní pavučiny teoretických znalostí a praktických schopností, které ve Vašich rukou fungují.

Jak já, od roku 1979 implantující praktický lékař, tak můj přítel a kolega Patrik Prachár z Brna, který spojuje po dlouhá léta univerzitní dráhu s praktickou denní implantologií ve šťastné a vzájemně se oplodňující koexistenci, se budeme snažit po pět dlouhých hodin Vám podat ucelený přehled teoretických a praktických informací. Implantologie od „A“ jako „analogní postupy“ až po „Z“ jako „Zygoma implantáty“ zazní na tomto fóru.

Oba se budeme snažit moderovat tento proud informací interaktivním způsobem. Připravte si proto již dnes všechny otázky, které Vás dlouho pálí a na které hledáte odpovědi. Za účelem zvýšení celkové kompetence nás, co budeme stát na podiu, jsem pozval 4 kolegy, kteří si pro Vás připravili speciální témata. Kolega Tomáš Foustka z Mariánských Lázní promluví na téma „Neúspěch v implantologii“ a představí zajímavou kazuistiku, kolega Radomil Schreiber z Havířova promluví o „Využití mini implantátů u starších pacientů“. Kolega Libor Berka z Brna pak o prvních pocitech a zkušenostech „Implantujícího parodontologa“ a konečně můj dobrý přítel Vadym Teleshman z Prahy Vám připravil krátký pohled do „Digitální implantologie“.

Skupina ICX se nachází ve čtvrtém roce aktivního působení v Čechách a na Slovensku. V sousedním Německu patří Medentis Medical GMBH k nejúspěšnějším výrobcům v oboru dentální implantologie. Vice než 10.000 uživatelů jenom v německy mluvících zemích představuje ohromné a nabalené teoretické a klinické vědění, které chceme sdílet a které chceme etablovat i v našich zeměpisných šířkách. V posledních letech patří v implantologii k dobrému tónu všudy přítomná výměna informací mezi základním, aplikovaným a klinickým výzkumem neseným průmyslem a univerzitami a denními potřebami implantujících lékařů. Došlo k dalekosáhlému odtabuizování „značky“ jako takové, „elity“ pozbývají na významu, ustaly války mezi systémy. Plodná spolupráce a poctivý přístup každého z nás, a to na všech úrovních získaly na významu. Věřím, že i naše kompendium bude neseno tímto novým duchem současné moderní implantologie a těším se na Vaši účast.

Váš Dr. Ivan Třešňák

Aktualní

Charakteristika ICX
Co dělá tento systém jedinečným? Povrch? Geometrie implantátu? Primární stabilita?
více informací

Protetické variace na téma mini implantát
Puzzle nejrůznějších klinických situací spojených se stářím a multimorbiditou pacientů poctivě a precizně dořešených konvenčními prefabrikáty Vám objasníme
více informací

„Námluvy“ mezi Cerec a ICX systémem
přivedly oba aktéry ke krátkému a příjemnému „těhotenství“, které ocení každý pacient: „All in two“. Fixní ošetření ve dvou sezeních.
více informací

Kontakt

BIOMED PRAHA, s.r.o.

Pražská 636 / 5. května 16
Dolní Břežany
252 41 
Czech Republic

tel.: + 420 731 464 759
e-mail: info@biomed-praha.cz
web: www.biomed-praha.cz

Provozní doba:
pondělí - pátek; 8:00 - 15:00 hod.

Fakturační údaje:
BIOMED PRAHA, s.r.o.
Mojmírova 1370/14
140 00 Praha 4

IČ: 64939821
DIČ: CZ64939821