STERILAIR Pro

 

Steril Air Pro je unikátní přístroj pro dezinfekci prostor. Velmi účinný pro operační a zákrokové sálky, lze jej umístit na zeď, nebo použít mobilní stojan. Mobilní provedení lze využít v období chřipek či jiných epidemií pro dezinfekci čekárny a společných prostor. Přístroj využívá řízenou cirkulaci vzduchu a může fungovat i v přítomnosti lidí. Neohrožuje zdraví.

Jeho funkce je založena na systému nucené ventilace uzavřené smyčky. Vzduch čerpaný do modulu prochází nejprve filtrem. Zde jsou eliminovány hrubší polutanty, což zabraňuje znečištění germicidních lamp. Vzduch následně přichází do přímého kontaktu se rtuťovými výbojkami, které mají díky UV-C záření maximální germicidní účinek. Vysoká odrazivost absorpčního stínění krytu koncentruje odrazy UV-C záření. Vzduch je následně vypuzen výstupem hubice, díky čemuž dojde k efektivní eliminaci všech mikrobů.

Zařízení dokáže vykonávat kontinuální dezinfekci vzduchem až 120m³/h. Přibližně po třech hodinách od instalace je eliminováno 90% bakteriální zátěže ve vzduchu.

 

 

[wpdm_package id=’5935′]

 

Cena na vyžádání.

Desinfekce prostor