ICX-News Novinky

scholz-inline

Zdravice pana Alexandera Scholze, výkonného ředitele firmy Medentis.

 

„Dovolte mi pozdravit všechny české zubní lékaře, kteří se denně upřímně a poctivě zabývají svými pacienty a řeší nejlepším možným způsobem jejich problémy. Zde nevidím žádný rozdíl mezi našimi dvěma zeměmi. Navíc jsme členy jedné velké evropské rodiny a díváme se na více než tisíc let společné historie. Dnes, po deseti letech úspěchu, nalezl konečně ICX-Templant- a Magellan-systém cestu do České republiky.
My, Vaši partneři z Medentisu, Vám přejeme stejný úspěch, jako Vašim německým kolegům. A těch, kteří se rozhodli pro náš systém, je dnes již více než 7500.

Z hlediska počtu uživatelů se tak dostal náš systém na první místo na německém trhu. Taková čísla a takové výsledky do budoucnosti zavazují. Nejenom v naší zemi, ale ve všech zemích světa – a těch je dnes vice než 50. Přestože je serióznost a dlouhodobost pro nás to nejdůležitější, nemuseli jsme za posledních deset let korigovat ani jeden z našich záměrů a slibů.
Proto jsme si jisti, že i ve spolupráci s Vámi, Vašimi pacienty a českým distributorem, dosáhneme maximálního benefitu pro všechny zúčastněné, a to bez ohledu na skutečnost, zda se ICX-Templant stane Vaším prvním, druhým nebo třetím systémem.
Závěrem si Vám dovoluji popřát hodně úspěchů, pouze spokojené pacienty, nutnou radost z práce, jakož i nadšení pro společnou úspěšnou cestu se systémem ICX”.

Váš ZTM Alexander Scholz

[wpdm_package id=’4483′]

icx-header