KOMPLEX PŘED OPRERACÍ A PO OPERACI

 

Naše dva produkty „Pre Bone Operation Complex“ a „Post Bone Operation Complex“ jsou vysoce kvalitní doplňky stravy vyrobené v Německu, které obsahují bromelain a vybrané vitamíny a minerály NUTNÉ pro zdraví zubů.

Lidské tělo a jeho funkce jsou složité. Lékařské zákroky jsou pro něj proto vždy velkou výzvou a zátěží. Důsledkem operací zubů a čelistí je také uvádění mnoha procesů v lidském těle do pohybu, např. hojení ran a procesy růstu kostí, které od těla vyžadují hodně. Základem dobrého a rychlého hojení ran a regenerace po chirurgických zákrocích je optimální zásobení organismu živinami. Naše dva komplexy zajišťují rozumný a cílený přísun živin pro zuby, dásně a kosti – pro potřeby organizmu před i po operaci.

Obsah živin pre a post operačního komplexu:

vitamín D

kalcium

vitamín C

vitamín E

vitamín A

zinek

bromelain

VÝZNAM VÝŽIVY PRO ÚSTNÍ ZDRAVÍ A IMPLANTOLOGII

 Vztah mezi zdravím ústní dutiny a výživou je synergický a vícesměrný. Dieta má vliv na (ústní) zdraví a naopak. Pro zdraví ústní dutiny je nezbytný dostatečný přísun živin ve formě vitamínů a minerálů. Kromě toho mohou orální infekce a chronická systémová onemocnění, která se projevují orálně, ovlivnit příjem potravy a tím i výživu a zásobování živinami. Dále má příjem potravy a výživa ústy vliv na zdravotní stav celé dutiny ústní. Existují například souvislosti mezi zdravím ústní dutiny, stravou a ztrátou zubů. Podvýživa a nedostatečný přísun vitamínů a minerálů mají zdravotní dopady na vývoj a stav zubů, čelistních kostí a dásní ( studie Touger-Decker etal., 2012; Winkler, 2010; V.F.Zohoori, 2020).

Kompletní informace ke stažení zde:

ICX – Operation Complex