Návštěva medentis medical 17. – 19.01.2024

Ve dnech 17. – 19. ledna 2024 se uskutečnila exkurze a školení ve Walporzheimu/Ahrweileru v sídle společnosti medentis medical, výrobce implantologického systému ICX, jehož jsme výhradním zástupcem v Čechách a na Slovensku.

Byla to poměrně velká akce (25 účastníků), které se zúčastnili zástupci naší společnosti, ale především zákazníci z řad lékařů i zubních techniků z České a Slovenské republiky.

Program byl poměrně pestrý. Kromě prohlídky „centrály“ a výrobního podniku v Gelsdorfu zahrnoval několikastupňové školení práce v plánovacím softwaru MAGELLAN X, nastavení aktuálních knihoven v programu EXOCAD, představení nových produktů ICX a také živou diskusi na daná témata.

Nutno zmínit nepřízeň počasí, která ovlivnila všechny účastníky zájezdu, ať už cestovali autem nebo letecky. Takovou sněhovou nadílku totiž za posledních 40 let Ahrweiler nezažil. Nicméně všichni ve zdraví dorazili dříve či později na místo určení a také se v pořádku vrátili zpět domů.

Dnes už můžeme říci, že cílem naší cesty nebylo snad ani zajistit důkladné školení pro všechny účastníky. Nebyli totiž na stejné znalostní úrovni systému. Někteří jsou letití uživatelé MAGELLANu, jiní jsou začátečníci, někteří jsou teprve ve fázi rozhodování, zda začít s navigovanou implantologií. Navíc mezi účastníky nebyli jen lékaři, ale i zubní technici. Cílem bylo, aby všichni pocítili, že jsou členy „rodiny ICX“. Pevně věříme (z pohledu organizátora), že tohoto cíle bylo dosaženo a rodinné přijetí, které nám v medentisu zajistili, oslovilo každého účastníka.

 

IMG-20240117-WA0007
SPOLEČNÁ 2024

Návštěva Medentis Medical 17-19.01.2024